İzmir Spa
İzmir Spa Ornament Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Galeri Medya İletişim
İzmir Spa

SPA  l  TÜRK HAMAMI  l  SAUNA  l  FITNESS  l  HAVUZ  l  VİTAMİN BAR  l  FİYAT LİSTESİ


 
 Resimleri açmak için mouse ile üstüne tıklayınız.

ImgTop
ImgBottom
 


Kese Köpük  Masajı

Türk hamamında bütün vücut keselenerek ölü deri hücreleri temizlenir ve gözeneklerin açılması sağlanır. Devamında doğal sabun köpüğü ile göbektaşı üzerinde klasik İsveç masajı uygulanır.

Vücudumuzun salgılamış olduğu ter yüksek miktarda toksik atık içerir. Kötü vücut kokusu ve yapışkan ter, bedendeki yoğun toksinlerin işaretidir. Kese & köpük masajı ile zararlı toksinlerin vücuttan atımı sağlanır. Cilt üzerindeki ölü derinin alınması sonucu gözenekler açılır, cilt canlılık ve parlaklık kazanır.

İzmir Spa Hamam | Sauna | Masaj merkezi müşterilerine yönelik uygulanan Kese Köpük Masajı ve Yüz Maskesi Türk Hamamı göbek taşı üzerinde uzman bir masör veya masöz tarafındın gerçekleştiriliyor. Kese Köpük Masajımız, Türk hamamının sıcak ortamında, tütsü ve aroma kokuları eşliğinde egzotik bir atmosferde bir uzman tarafından yaklaşık 1 saat uygulanıyor. Kese işleminde kişinin bedeni üzerindeki ölü deri hücreler atılırken, hamamın sıcaklığı vücuttaki gözenekleri açıyor. Bu sayede özel karışım, hamamın sıcaklığı vücuttaki gözenekleri açıyor. Vitamin ve minareller gözeneklerden içeri nüfus ederek, bedenin yenilenmesini ve rahatlamasını sağlıyor. Masaj sırasında, çiçek ve farklı aksesuarlarla süslenmiş hamamın 50 Dakika veya yaklaşık 1 saat süreyle müşteriye özel olması da sizler için bir ayrıcalık oluşturuyor.

Tarihin günümüze bıraktığı en önemli detaylardan biri olan Hamam İzmir Spa’da ayrı bir keyifle yaşanıyor. Hamamda uygulanan kese köpük masajı ile yüz maskesi tüm vücudunuzu rahatlatarak yenilenmenize ve arınmanıza yardımcı oluyor.

Kese Köpük Masajı vücudu sabun köpükleriyle kaplayarak yapılan geleneksel bir masajdır. Masaj Türk hamamında yapılır ve doğal zeytinyağlı sabun köpükleri kullanılır. Bu uygulamanın sonucunda vücut bebek cildi gibi yumuşak, yenilenmiş bir görünüme kavuşur.

Rezervasyon için tıklayınız