İzmir Spa
İzmir Spa Ornament Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Galeri Medya İletişim
İzmir Spa

SPA  l  TÜRK HAMAMI  l  SAUNA  l  FITNESS  l  HAVUZ  l  VİTAMİN BAR  l  FİYAT LİSTESİ


 
 Resimleri açmak için mouse ile üstüne tıklayınız.

ImgTop
ImgBottom

 


Yosun Bakımı

Yosun masajı, selülit gidermede ve sıkılaştırmada oldukça etkili olan en eski doğal yöntemlerden biri. Yosun sayesinde vücuttaki toksinler atılıyor ve oksijen alımı kolaylaşarak dolaşım daha düzenli hale geliyor, içeriğindeki zengin vitamin ve mineraller sayesinde selülitli bölgedeki yağlar çözücü ve yenileyici etkisi var.

Yosun Masajı, Selülit, sarkmış deri, gözaltı morlukları, beden üzerinde sıkılaştırıcı ve inceltici olarak kilo verdikten sonra ve doğum sonrası oluşan çatlakların tedavi edilmesinde güvenle kullanılabilir. Selülit, lokal fazlalıklar ve vücut sıkılaştırma programlarında yosun kullanılması en eski yöntemlerden biridir. Özellikle Avrupa'da uzun yıllardır vücut bakımlarında Yosun Masajı altında yosun ve yosun kullanılmaktadır. Yosun bol miktarda içerdiği vitamin ve minareller sayesinde vücut için en etkili ve sağlıklı ürün olma özelliğini içermektedir.

Yosun, selülite karşı yardımcı, özel bir ekstre, problemli bölgedeki yağ oluşumunu engeller ve cildi sıkılaştırılır. Metabolizmanın işleyişini hızlandırır, troid hormonundaki dengesizlikleri engellenen maddeleri içeren su yosunu, metabolizmayı hızlandırır. Ayrıca B Vitamini, kalsiyum ve çinko içeren yosun, deriye, tırnaklara ve saça karşı etkilidir.

Yosun yüksek mineral içerik metabolik aktiviteyi ve kan dolaşımını uyarır, besinlerin hücreler tarafından emilimini hızlandırır, toksik ve artık maddelerin atılmasında yardımcı rol oynar. Değişik mineral içerikleri cildi yumuşatır, temizler, cildin ipeğimsi olmasını sağlar. Çok az miktarı bile ciltte yumuşatıcı etki sağlar.

İzmir Spa Merkezimizde Yosun Masajı, kil, bal ve kese köpük masajları gibi Türk Hamamı'nın tüm sıcaklığı ve egzotik ortamında uzman masör ve masözler tarafından uygulanmaktadır. Hamamın sıcaklığıyla vücudun gözenekleri açılıyor ve yosunun inanılmaz vitamin ve minarelleri açılan gözeneklerden vücuda nüfus ederek, bedenin yenilenmesini ve rahatlamasını sağlıyor.

Rezervasyon için tıklayınız